Naszą misją jest podnoszenie efektywności, ekonomii i bezpieczeństwa pracy zakładów górniczych poprzez dostarczanie nowatorskich rozwiązań, projektowanych i produkowanych ściśle pod kątem specyfiki tego sektora gospodarki.

Profesjonalizm

100%

Dążenie do doskonałości

Zaangażowanie

100%

Pasja w tworzeniu wartości

Partnerstwo

100%

Otwartość i szczerość

Innowacyjne rozwiązania.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy kadry inżynieryjno-technicznej stworzyliśmy nowoczesne systemy oraz technologie, które umożliwiają obniżenie kosztów budowy i eksploatacji systemów rurowych, poprawiają bezpieczeństwo pracowników podczas likwidacji maszyn i urządzeń, zwiększają żywotność i efektywność lin w górniczych wyciągach szybowych oraz optymalizują proces przygotowania mieszanin popiołowo-wodnych w zakładach górniczych.

Prowadzenie szkoleń.

Dysponując teoretyczną i praktyczną wiedzą z zakresu eksploatacji systemów rurowych w górnictwie, prowadzimy szkolenia o tematyce dotyczącej bezpieczeństwa oraz certyfikacji wyrobów z tworzyw sztucznych. Współpracujemy z jednostkami nadzoru górniczego oraz notyfikowanymi instytucjami naukowo-badawczymi.

Kontrola jakości.

Dla zapewnienia klientów o wysokim poziomie jakości naszych produktów, podjęliśmy działania, w wyniku których uzyskaliśmy certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji EN ISO 1090-1:2009+A1:2011 oraz certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie: „Projektowanie, produkcja i dostawa instalacji do likwidacji wyrobisk górniczych. Projektowanie i produkcja rur wraz z akcesoriami dla przemysłu górniczego i energetycznego. Prefabrykacja i sprzedaż siatek z włókien poliestrowych. Sprzedaż lin stalowych oraz lin z wypełnieniem polimerowym do górniczych wyciągów szybowych”. Ponadto, w trakcie działań związanych z realizacją zamówień, dążymy do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom, klientom oraz dostawom, co zostało potwierdzone certyfikatem PN-N-18001:2004.

Nowatorskie technologie

Jesteśmy specjalistami w zastosowaniu najbardziej zaawansowanych procesów wytłaczania rur.

Ciągły rozwój

Dziś jesteśmy lepsi, niż byliśmy wczoraj. Tworzymy nową wartość, zmieniamy na lepsze.

Wysoka jakość

Nigdy nie jest przypadkowa, zawsze powtarzalna. To wynik inteligentnego wysiłku.

Zadowoleni klienci

Czyli nasza najlepsza referencja. Indywidualne wymagania potrzebują dopasowanych rozwiązań.