Targi, 10-13.09.2019

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko.

ZOBACZ SPOT!

 

Siatka GRID CARBO zwycięzcą w konkursie!

Podczas wrześniowych targów odebraliśmy pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie „Innowacje w przemyśle”, w kategorii „Bezpieczeństwo pracy”.

Nagrodzonym produktem została siatka GRID CARBO wykonywana z włókien poliestrowych jako alternatywa dla standardowych zabezpieczeń ścian w trakcie ich wyzbrajania.

Konferencja w Lublinie, 7-8.06.2018

Tematem konferencji były „Nowoczesne systemy klimatyzacji, wentylacji i utrzymania ruchu w górnictwie podziemnym”.

Panel tematyczny I – „Nowoczesne i wydajne rozwiązania układów klimatyzacji i wentylacji. Technologie, urządzenia i instalacje. Efekty energetyczne stosowania rurociągów CARBOPIPE w kopalnianych układach klimatyzacji”.

Prezentacja dla Ministerstwa Energetyki Ukrainy, 04.2018

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

[czytaj artykuł]

Napisało o nas pismo Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A.! 01.2018

W 224 numerze gazety Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A. ukazał się artykuł pt. „Nowoczesne rozwiązania przy likwidacji ściany” – opisujący zalety siatki poliestrowej GRID CARBO jako nowoczesnej alternatywy dla standardowych sposobów zabezpieczania ścian podczas ich wyzbrajania.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

[czytaj artykuł]

Targi, 29.08-01.09.2017

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2017″ – zapraszamy na stoisko naszej firmy.

Konferencja CARBOSPEC, 6-7.04.2017

Zapraszamy na konferencje i wykłady.

Konferencja w Bielsku-Białej, 23-24.03.2017

Program Konferencji: Poprawa bezpieczeństwa, efektywności i ekonomiki pracy urządzeń szybowych dzięki zastosowaniu nowoczesnych lin nośnych i wyrównawczych wielowarstwowych z użyciem polimerów i powłok cynkowo-aluminiowych.

Konferencja w Ustroniu, 8-10.11.2016

Uczestniczyliśmy na XII międzynarodowej konferencji „Bezpieczeństwo pracy urządzeń transportowych w górnictwie”. Na spotkaniu przedstawiono wielopłaszczyznową prezentację osiągnięć technicznych i technologicznych w zakresie urządzeń transportowych stosowanych w górnictwie, z aspektami bezpieczeństwa ich eksploatacji.

Konferencje i wykłady w Wiśle 11-12.02.2016

Tematem poruszanym na wydarzeniu była poprawa bezpieczeństwa pracy poprzez wykorzystanie nowoczesnych materiałów kompozytowych do likwidacji obcinki ścianowej oraz remontu wyrobisk górniczych.

Nowatorskie technologie

Jesteśmy specjalistami w zastosowaniu najbardziej zaawansowanych procesów wytłaczania rur.

Ciągły rozwój

Dziś jesteśmy lepsi, niż byliśmy wczoraj. Tworzymy nową wartość, zmieniamy na lepsze.

Wysoka jakość

Nigdy nie jest przypadkowa, zawsze powtarzalna. To wynik inteligentnego wysiłku.

Zadowoleni klienci

Czyli nasza najlepsza referencja. Indywidualne wymagania potrzebują dopasowanych rozwiązań.